Вартість штучного газону

Вартість штучного газонуУ сучасному ландшафтному дизайні штучний газон займає все більш міцні позиції. Звичайно, ніхто не говорить про повну перевагу штучного матеріалу над справжнім трав'яним покровом, однак, штучний газон показує в деяких ситуаціях більш високі показники рентабельності вибору. Так, наприклад, штучний газон (вартість різна) зручно стелити на спортивних майданчиках і стадіонах, так як час його можливої ​​денної експлуатації значно перевершує час експлуатації натурального газону.

Вартість штучного газону залежить від багатьох параметрів: якість, розміри, виробник і так далі. Якщо говорити про нашу студію, то варто відзначити, що у нас вартість штучного газону є досить помірною, враховуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта, високу якість газону.

Серед переваг штучного покриття варто також відзначити простоту догляду. Такий газон не потрібно поливати, стригти. Але необхідно забезпечити дренаж. Завдяки природному кольору, штучний газон, якщо того вимагає дизайн ландшафту, можна спокійно підсаджувати до цієї трави.

У ландшафтній студії Ічанської вартість штучного газону, так само як і його якість, зможуть порадувати кожного.

Наші кваліфіковані фахівці завжди допоможуть Вам у виборі оптимального у Вашому випадку рішення, нададуть індивідуальну консультацію. Ми пропонуємо якісний штучний газон, вартість на який буде по кишені кожного клієнта. Довговічність покриття ми впевнено гарантуємо.

Вас цікавить вартість штучного газону? Телефонуйте нам і наші фахівці розрахують для Вас точну ціну.