Вартість облаштування газону

Вартість облаштування газонуСтворити на ділянці красиву зелену галявину мріють багато домовласників. Також такі мрії відвідують багатьох власників ресторанів, кафе, розважальних закладів. Кожен, у кого є земельна ділянка, бажає якось її облагородити. Газон - відмінний варіант. Це і просто, і красиво. Проте, вартість облаштування газону може досить сильно варіюватися. На ціну впливають безліч чинників. Та й в різних компаніях, що займаються таким видом робіт, тарифи на послуги будуть відрізнятися.

Вартість облаштування газону складається з безлічі складових. Це, перш за все, вартість посівного матеріалу і роботи. Чим рівніше ділянка, тим простіше буде облаштувати на ній якісний газон, і тим дешевше це обійдеться замовнику. Газон на ділянці складної геометрії зі складним рельєфом буде коштувати дорожче. Також на вартість облаштування газону впливає площа земельної ділянки. Чим більше ділянка, тим більше сил, часу і матеріалів буде потрібно для її облаштування.

Як вже було сказано, в різних компаніях і ландшафтних студіях вартість облаштування газону буде різною. Зручніше і вигідніше співпрацювати з тими компаніями, які практикують індивідуальний підхід до кожного замовлення. Саме за таким принципом працює ландшафтна студія Ічанської. Ми займаємося облаштуванням ділянок будь-якої складності. Кожному клієнту намагаємося запропонувати найбільш прийнятний варіант. Наші фахівці для кожного замовника готові створити проект майбутнього газону, виходячи з його фінансових можливостей. А тому співпрацювати з нами з питань ландшафтного дизайну і вигідно, і легко, і приємно.

Вартість облаштування газону завжди приваблива і адекватна в ландшафтній студії Ічанської.

Вартість облаштування газону в кожному випадку розраховується індивідуально. Телефонуйте! У нас напевно знайдеться той варіант газону, який буде прийнятний для Вас і за характеристиками, і за ціною.