Штучний газон замовити

Штучний газон замовитиГазон є дуже важливим атрибутом ландшафту. Вид зеленої травички радує око, заспокоює нервову систему, робить людину трохи ближчою до природи. Багато жителів великих міст забувають іноді про те, що є частиною природи. Побачивши доглянутий соковитий газон, дихаючий життям і свіжістю, багато городян радіють, як діти. Газони прикрашають багато заміських ділянок, приватні домоволодіння в межах міста, літні майданчики кафе і спортивні майданчики. Проте, облаштування газону - не така вже й проста річ, як може здатися. Щоб газон був красивим, густим і свіжим, доведеться докласти чимало зусиль (полив, стрижка, підгодівля). Щоб спростити для себе цю задачу, багато споживачів вважають за краще стелити штучний газон. Замовити штучну траву абсолютно не складно. У продажу можна знайти газон всіх відтінків зеленого, а також багатьох інших кольорів.

Штучний газон замовити воліють ті, у кого немає часу і бажання доглядати за рослинністю. Ворс такого газону насправді дуже схожий на натуральну стрижену траву. Здалеку відрізнити такий газон від справжнього вельми важко. Штучний газон замовити буде корисно, перш за все, для облаштування спортивних та дитячих майданчиків. Справжня трава схильна до витоптування. Штучній травичці ця проблема не страшна. Штучний газон замовити також можна для тих ділянок, де важко організувати якісний полив. Поліетиленовій траві не потрібна вода. Вона і так буде зеленою і красивою.

Плануєте постелити штучний газон? Замовити таке декоративне покриття можна в ландшафтній студії Ічанської.

Хороший штучний газон замовити у нас можна за адекватною ціною. Також ми можемо облаштувати на Вашій ділянці справжній живий газон. Ландшафтний дизайн - наша спеціалізація. У цій справі ми - профі.