Рулонний газон. Укладання

Рулонний газон укладанняЗелена, соковита трава у дворі заміського будинку завжди виглядає доречно і дуже ефектно. Проте, на створення ідеального газону будуть потрібні роки. Та й зусиль докласти потрібно буде чимало. На щастя багатьох домовласників, існує прекрасна альтернатива вирощуванню газону з нуля. У наш час застелити грунт ідеально рівним і красивим шаром трави можна буквально за кілька годин. Як це можливо? Дуже просто! На виручку садівникові, ландшафтному дизайнеру і просто домовласникові сьогодні приходить рулонний газон. Укладання такого газону має свої хитрощі. Втім, впоратися з цією справою не так складно. Це під силу кожному.

Що з себе являє рулонний газон, цікаво, напевно, багатьом. Такий газон нагадує килимове покриття, тільки замість ворсу - трава, а замість основи - шар грунту з щільно переплетеними коренями. Саме так виглядає рулонний газон. Укладання його здійснюється на заздалегідь підготовлений грунт. Тоді приживлення рослин на новому місці буде максимально швидким і рівномірним. Варто застерегти недосвідчених садівників про те, що укладання рулонного газону здійснюється відразу ж після його покупки. Газон зможе почекати максимум добу. Після цього стелити його немає сенсу. Трава приживеться погано або не приживеться взагалі. Причина цього - підсохлі коріння. Купуйте газон тільки тоді, коли всі роботи з підготовки ґрунту вже закінчені.
Коли укладання рулонного газону вже завершене, його слід ретельно полити. Якісний полив новому газоновому покриттю слід забезпечити і на наступні часи. Без належної кількості вологи засохне будь-яка трава, а вже декоративна тим більше.

Бажаєте постелити в своєму дворі рулонний газон? Укладання газону лякає Вас? Довірте цю справу нашим фахівцям!

Ландшафтна студія Ічанської спеціалізується на укладанні рулонного газону. Всі роботи будуть виконані досконально і якісно.