Рулонний газон (Київ)

Рулонний газон КиївРулонний газон - найкращий варіант для тих, хто хоче застелити своє подвір'я соковитою зеленою травичкою, але при цьому не бажає довго чекати. Якщо на облаштування газону з нуля потрібні хоча б 2 - 3 роки, то на укладку рулонного газону з урахуванням всіх підготовчих робіт буде потрібно всього кілька днів. Звичайно, влаштовувати пікніки на новому газоні відразу не можна. А ось вже через місяць після укладальних робіт газон нічим не буде відрізнятися від створеного стандартним способом. У Києві рулонний газон буде цікавий власникам приватних будинків. Також такою технологією облаштування газону часто користуються ландшафтні дизайнери-професіонали. Технологія дозволяє в короткі терміни створювати ландшафти високого ступеня декоративності.

Рулонний газон (Київ) добре виглядатиме тоді, коли в ньому будуть присутні трави декількох сортів. Така галявина не тільки зможе надовго зберегти свіжість і соковитість. У різнотрав'ї менше заводяться бур'яни. Рослини також менше схильні до хвороб. Навіть якщо трава одного сорту трохи втратить декоративність, інші трави допоможуть газону зберегти привабливий вигляд.

Далеко не кожен газон виглядає ідеально. І пов'язано це може бути не тільки з неправильним доглядом за рослинністю. Дуже важливо також правильно вибрати рулонний газон (Київ). Купівля неякісного посадкового матеріалу - передумова до того, що газон вийде не таким красивим, як хотілося. Купуючи рулонний газон (Київ), зверніть увагу на його однорідність. У трав'яному покритті не повинно бути лисин. Воно повинно бути рівномірним по всій площі рулону. Підсохле коріння також свідчить про низьку життєздатність рулонного газону. У Києві правильніше буде купити газон в спеціалізованій компанії. Ландшафтна студія Ічанської готова надати для Вашого газону виключно якісний посадковий матеріал.

Звертайтеся в ландшафтну студію Ічанської, якщо потрібен хороший рулонний газон (Київ).