Облаштування квітників

Облаштування квітниківКвіти здатні підняти настрій навіть в найтемніший і несонячний день. Якщо двір приватного будинку буде прикрашений різноманітними квітами, він буде виглядати більш привітним і красивим. Тому облаштування квітників - це необхідна частина в загальному облаштуванні території приватного будинку.

Облаштування квітників - комплекс процедур, які повинні виконуватися поетапно. Важливо дотримуватися їх послідовності, тоді вже через короткий час біля Вашого будинку будуть рости прекрасні квіти. Облаштування квітників починається з етапу планування. Перш за все, потрібно заздалегідь продумати, які рослини Ви хочете посадити. Це може бути один сорт квітів, або ж кілька. Можна вибрати багаторічні рослини, тоді вони будуть радувати Вас протягом тривалого часу. Купувати розсаду потрібно високої якості. Якщо Ви будете вирощувати квіти за допомогою насіння, потрібно переконатися, що вони зберігалися в правильних умовах. Якщо ж Ви придбали вже готову розсаду, вона повинна бути свіжою і зеленою.

Наступним етапом в облаштуванні квітників буде підготовка території. На цьому етапі важливо продумати, як саме повинні рости квіти, щоб вони створювали єдину і цілісну композицію. Завчасно потрібно намітити контури майбутнього квітника. Це можна зробити  за допомогою мотузки і звичайного садового шланга. Форма квітника може бути абсолютно різною, необов'язково робити стандартну круглу форму.

Після того як обрана розсада і намічені контури, можна переходити до третього етапу облаштування квітників. Він передбачає підготовку грунту. На цьому ж етапі слід вжити всіх заходів для захисту квітника від бур'янів і шкідників. Тільки після цього починається посадка рослин, в кінці якої потрібно добре полити клумбу звичайною водою.

Облаштування квітників є для Вас складним і трудомістким завданням? Тоді скористайтеся послугами нашої ландшафтної студії, і ми зробимо все швидко і якісно!