Ландшафтний дизайн - проекти

Ландшафтний дизайн - проектиСучасний ландшафтний дизайн дозволяє творити дива, і створювати просто надзвичайно красиві місця просто біля  Вашого будинку. Запашний розарій або суворий акуратний газон - чому Ви віддасте перевагу? Проекти ландшафтного дизайну можуть бути настільки цікавими, що при отриманні готової ділянки Ви можете відчути себе прямо-таки у казці.

Дизайнерам, які працюють над оформленням ландшафту, під силу втілення самих яскравих ідей - все залежить від Ваших побажань. Ландшафтний дизайн, проекти якого іноді досить важко уявити в реальності, можна розглянути за допомогою попередньої візуалізації - 3D моделювання.

З чого ж зазвичай починається створення саду мрії? З планіметричний або геодезичної зйомки території. Після цього фахівці проводять інвентаризацію споруд, а також насаджень, які знаходяться на території ділянки. Не обійтися при підготовці проекту ландшафтного дизайну і без визначення складу грунту, тому що цей фактор може значно вплинути на підхід до вибору рослин.

Коли всі дані зібрані, можна приступати до найголовнішого - вибору рослин та інших елементів, які перебуватимуть на ділянці. Саме тут переваги клієнта з'єднуються з фантазією дизайнера, і ми отримуємо дуже цікавий результат - з'являється проект ландшафтного дизайнуна.

Ландшафтна студія Ічанської створює ландшафтний дизайн (проекти), і з задоволенням візьметься за втілення саду Вашої мрії!

Ми допоможемо перетворити територію, на якій Ви живете або куди приїжджаєте відпочити. Досвідчені фахівці розроблять проект відповідно до Ваших побажань, враховуючи найдрібніші деталі.

Ландшафтний дизайн (проекти) з нами - це швидке, якісне і неймовірно красиве перетворення Вашої ділянки!