Ландшафтний дизайн газону

Ландшафтний дизайн газонуНезаперечно, що на сьогоднішній день в ландшафтному дизайні газон займає основне і при цьому досить почесне місце. На базі газону створюються будь-які стилі і застосовуються малі архітектурні форми. Залежно від того, яка стилістика була обрана, вибирається один з типів газону. Ландшафтний дизайн в цьому плані пропонує кілька варіантів залежно від місця висадки, умов і, звичайно ж, побажань до зовнішнього вигляду газонної рослинності.

Для того, щоб створити той чи інший зелений «килим» використовують кілька видів трав в певному процентному співвідношенні. Вибір буде залежати від ступеня освітленості місцевості, а також ступеня стійкості до витоптування. Значення мають і інші фактори. Тому для оптимального вибору суміші газонних трав і її висадки краще звернутися до фахівців.

У ландшафтному дизайні газон може займати як центральне місце (наприклад, англійську або як його ще називають «партерний» газон), так і бути всього лише фоном для інших рослин і декоративних елементів. Досвід хорошого дизайнера допоможе вирішити Вам, що саме стане найбільш підходящим варіантом.

Ландшафтний дизайн газону за прийнятною ціною Ви можете замовити в ландшафтній студії Ічанської.

Ми підберемо найкраще поєднання трав, підготуємо територію до посадки, висадимо і дамо Вам потрібні рекомендації по догляду за газоном. У ландшафтному дизайні саме цей зелений покрив може стати основним центром уваги, і Вам не потрібна густа посадка квітів, чагарників і дерев.

Ландшафтний дизайн газону від фахівців нашої студії якісно перетворить Ваш ділянку.