Листяні дерева

НАЙМЕНУВАННЯ І
ФОТО
ХАРАКТЕРИСТИКА Розміри Ціна, грн

Клен гостролистий
Acer platanoides L.

Клен остролистый, купить дерево
Артикул: 2-01

Дерево до 30 м заввишки, з щільною, широкоокруглою кроною. Дуже красивий і прозорий в початковий період цвітіння, коли суцвіття вже сформувалися, а листя ще не розгорнулися. Не менш декоративний влітку темно-зеленою кроною і, безперечно, в осінньому вбранні.

350-400

 

Клен гостролистий

лиственные деревья
Артикул: 2-02

 

200-250

 

Липа звичайна
Tilia хvulgaris Hayne

Липа обыкновенная, продажа, Киев
Артикул: 2-03

Дерево до 40 м заввишки. Природний гібрид липи дрібнолистної і липи великолістної (Т. cordata x Т. platyphyllos). Багато в чому схожа з першою, але зацвітає на два тижні раніше її, зростає швидше, морозостійка, добре переносить міські умови, непогано стрижеться і формується. Більше листя і густа широкопірамідальна крона надають їй декоративний вигляд. Заслуговує самого широкого розповсюдження в садово-парковому будівництві, для озеленення вулиць, бульварів, алейних і групових посадок. У культурі кілька століть.

350-400

 

Катальпа велична
Catalpa speciosa Warder ex Engelm

Катальпа величественная, продажа деревьев
Артикул: 2-04

Гарне дерево висотою до 30 м, з густою широкопірамідальною кроною і порівняно струнким стовбуром, покритим сіркою, товстопластинчатою ​​корою. Має дуже велике листя (30 х 15 см) на довгих черешках, які розгортаються раніше, ніж листя інших видів катальп. Гарні, великі, до 7 см, запашні квіти кремово-білого забарвлення, з хвилястим краєм, всередині з двома жовтими смужками і численними пурпурово-коричневими точками зібрані в широкі волоті завдовжки 15-20 см. Тривалість цвітіння 20-25 днів. Плоди прикрашають дерево з другої половини літа.

200-250

 

Горобина звичайна
Sorbus aucuparia L.

купить рябину
Артикул: 2-05

Невелике дерево (до 11 м) або великий чагарник з черговими, непарноперистим листям, зверху темно-зеленими, голими, знизу більш світлими, опушеними. Квітки до 1 см, у великих щитках. Плоди оранжево-червоні, кулясті, довго зберігаються на гілках, дуже прикрашаючи дерево горіха. Морозостійка, мириться з невеликим затіненням, маловимоглива до грунту, але краще розвивається на пухкому. Уникає заболоченості.

250-300

 

Верба плакуча

Ива плакучая
Артикул: 2-06

Вид дерева з плакучою кроною і жовтувато-червоними спадаючими пагонами.

200

 

Верба плакуча
f. tortuosa

Ива матсудана, купить
Артикул: 2-07

Деревце або кущ зі змієподібно-вигнутими, висхідними, оливково-зеленими пагонами, зростаючу у вигляді невисокого чагарнику з широко-пірамідальною ажурною кроною.

150-200

 

<< Назад