Дерева і чагарники

НАЙМЕНУВАННЯ І
ФОТО
ХАРАКТЕРИСТИКА Розміри Ціна, грн
Листяні дерева

Клен гостролистий
Acer platanoides L.

Клен гостролистий, купити дерево

Дерево до 30 м заввишки, з щільною, широкоокругло кроною. Дуже гарний і прозорий у початковий період цвітіння, коли суцвіття вже сформувалися, а листя ще не розгорнулися. Не менш декоративний влітку темно-зеленою кроною і, безперечно, в осінньому вбранні.

350-400

700

Клен гостролистий

листяні дерева

 

200-250

350

Липа звичайна
Tilia хvulgaris Hayne

Липа звичайна, продаж, Київ

Дерево до 40 м заввишки. Природний гібрид липи мелколистной і липи крупнолістной (Т. cordata x Т. platyphyllos). Багато в чому схожа з першою, але зацвітає на два тижні раніше за неї, зростає швидше, морозостійка, добре переносить міські умови, непогано стрижеться і формується. Більша листя і густа широкопірамідальну крона надають їй декоративний вигляд. Заслуговує найширшого розповсюдження в садово-парковому будівництві, для озеленення вулиць, бульварів, алейних і групових посадок. У культурі кілька століть.

350-400

850

Катальпа велична
Catalpa speciosa Warder ex Engelm

Катальпа велична, продаж дерев

Красиве дерево висотою до 30 м, з густою широкопірамідальною кроною і струнким стовбуром сравітельно, по критих сіркою, толстопластінчатой ​​корою. Має дуже великі листи (30 х 15 см) на довгих черешках, які розгортаються раніше, ніж листя інших видів катальп.Красівие, великі, до 7 см, запашні квіти кремово-білого забарвлення, з хвилястим краєм, всередині з двома жовтими смужками і численними пурпурово-коричневими точками зібрані в широкі волоті завдовжки 15-20 см. Тривалість цвітіння 20-25 днів. Плоди прикрашають дерево з другої половини літа.

200-250

300

Горобина звичайна
Sorbus aucuparia L.

купити горобину

Невелике дерево (до 11 м) або великий чагарник з черговими, непарноперистим листям, зверху темно-зеленими, голими, знизу більш світлими, опушеними. Квітки до 1 см, у великих щитках. Плоди оранжево-червоні, кулясті, довго зберігаються на гілках, дуже прикрашаючи дерево горіха. Морозостійка, мириться з невеликим затіненням, не вимоглива до грунту, але краще розвивається на пухкому. Уникає заболоченості.

250-300

250

Верба плакуча

 Верба плакуча

Вид дерева з плакучою кроною і жовтувато-червоними спадаючими пагонами.

200

200

Іва матсудана
f. tortuosa

Іва матсудана, купити

Деревцо або кущ з змієподібної-зігнутими, висхідними, оливково-зеленими пагонами, що росте у вигляді невисокого чагарнику з широко-пірамідальної ажурною кроною.

150-200

200

Лиственные кустарники

Бірючина звичайна
Ligustrum vulgare L.

Бірючина звичайна, купити чагарник

Листопадний, густоветвистий чагарник до 5 м заввишки. Листя довгасто-яйцеподібні або ланцетні, голі, шкірясті, зверху темно-зелені, знизу світліше. Квітки дрібні, білі, запашні, в густих стоячих мітелках до-б см завдовжки. Цвіте в першій половині літа протягом 20-25 днів. Плоди блискучі, ягодоподібні, чорні кістянки, що зберігаються на кущах до січня.

80-100

45

Гібіскус гібридний
Hibiscus hybrida

Листяні чагарники, гібіскус гібридний

Листопадний чагарник висотою до 5-6 м. Відрізняється яскраво-зеленими яйцевидними листками до 10 см завдовжки. Квітки у нього поодинокі, дрібніше, ніж у "китайської троянди" і самої різного забарвлення від білої до темно-червоної, іноді двокольорові, прості й махрові.

70-100

45

Гортензія деревоподібна
Н. arborescens L.

Гортензія деревоподібна, купити чагарник

Невисокий чагарник до 1 м, іноді до 3 м заввишки, з округлою кроною, з трохи опушеними пагонами і голими знизу листям, чим він відрізняється від всіх інших видів. Листя має яйцевидну або еліптичну форму, їх розмір коливається від 6 до 20 см. По краю вони зазубрені, біля основи мають серцеподібну виїмку. Верхня сторона листа зелена, нижня - сизуваті. Білі безплідні квітки розміром 2 см в діаметрі, вони нечисленні і разом з дрібними плодущіх квітками зібрані в щитковидні суцвіття до 15 см в діаметрі

30-40

45

Дерен білий
Сornus alba L.

Дерен білий, замовити, купити

Чагарник до 3 м заввишки, з тонкими гнучкими, більшою частиною коралово-червоними гілками, рідше червоно-бурими або чорно-червоними. Молоді пагони звичайно з сизим нальотом. Листя темно-зелені, знизу сизувато-білі, широкояйцеподібні, кілька зморшкуваті, до 10-12 см завдовжки, восени забарвлюються у фіолетово-червоний колір. Квітки дрібні, білі, зібрані в численні щитковидні суцвіття до 5 см в поперечнику. Квітне дуже рясно в першій половині літа і повторно на початку осені, коли одночасно з квітками можна побачити і зрілі, кулясті, ягодоподібні плоди білого кольору з синюватим відтінком.

120-150

45

Кизильник блискучий
С. lucidus Schlecht

Кизильник блискучий, листяні чагарники

Густообліственние, пряморастущій, листопадний чагарник, до 2 м заввишки, з густо опушеними молодими пагонами. Еліптичні листя загострені, до 5 см завдовжки, звірку блискучі, темно-зелені, восени пурпурові. Рожеві квіти зібрані в пухкі, 3-8-квіткові, щитковидні суцвіття. Цвіте в травні - червні протягом 30 днів. Декоративні майже кулясті, чорні плоди, блискучі, з коричнево-червоною, позбавленою смаку м'якоттю, зберігаються на кущах до глибокої осені. Плодоносить із 4 років.

 

45

Магонія падуболистна
Мahonia aquifolia (Pursh) Nutt.

Магонія падуболистна, замовити листяний чагарник

Вічнозелений чагарник до 1,5 м заввишки. Цікавий насамперед великими, шкірястими, блискучими непарноперистим листям, з 5-9 колючезубчатих листочків; при розпусканні червонуватих, влітку - темно-зелених, восени - червонувато-золотисто-бронзових, особливо на сонячних місцях. Листочки складного листа за формою нагадують листя падуба. Квітки жовті, численні, в прямостоячих, сильно розгалужених суцвіттях на кінцях пагонів. Зацвітає на початку травня і квітне протягом місяця, іноді вдруге цвіте в жовтні. Довгасто-еліптичні, темно-сині з сизим нальотом, їстівні, кисло-солодкі плоди до 1 см, дозрівають на початку серпня, надаючи куща неповторну своєрідність.

50-70

50

Півонія деревоподібний
P. suffruticosa Andrews.

Півонія деревоподібний, посадка чагарників

Чагарник, що досягає висоти 1,5-2 м, з великими яскраво-зеленими дваждиперістимі листям. На одному кущі може бути від 30 до 70 квіток. Діаметр кожного від 20 до 25 см. Забарвлення пелюсток біла, рожева, малинова, бузкова з темно-малиновим плямою в основі. Пелюстки щільні гофровані. Добре помітні великі численні тичинки з яскраво-жовтими пиляками. Є форми з махровими і напівмахровими квітками. Тривалість цвітіння куща 12-14 днів, а при прохолодній погоді більше. Рослина декоративно і після цвітіння через незвичайної форми листя і плодів.

 

45

Спірея Вангутта
Spiraea x vanhouttei (Briot) Zab

Спірея Вангутта, саджанці дерев

Вражає своїми розмірами. Її висота і діаметр крони сягають 2 м. Відрізняється розлогими, дугоподібно изгибающимися вниз гілками, які утворюють красиву "каскадну" форму крони. Листя до 3,5 см завдовжки, оберненояйцевидні, зубчасті, 3-5-лопатеві, зверху темно-зелені, знизу тьмяно-сизі, голі. Квітки чисто-білі, в густих, численних, напівкулястих суцвіттях, густо покривають весь втечу. Цвіте кілька тижнів, весь час чару очей білизною своїх численних квіток, під вагою яких гнучкі гілки схиляються майже до основи куща. У цієї спіреї іноді буває і повторне цвітіння в липні-серпні, але не таке рясне, як в перший раз. Красива і своїм листям. Плоди дозрівають у жовтні. Пора цвітіння починається з трьох років

100

45

Спірея Бумальда
Spiraea x bumalda Burv

Спірея Бумальда, замовити чагарник в Києві

 

100

45

Форзиція проміжна
Forsythia x intermedia Zabel

Форзиція проміжна, купити

Чагарник з дещо розлогими гілками, до 3 м заввишки, з прямими або трохи никнуть пагонами. Листки прості, довгасті або овально-ланцетні, до 10 см довжиною, грубозубчатие по краю, рідше трилопатеві. Золотисто-жовті квітки зібрані по кілька штук. Зростає добре, досить зимостійка і посухостійка.

100

50

Чубушник вінцевий
Ph. coronarius L

Чубушник вінцевий

Чагарник до 3 м заввишки, відрізняється від вищеописаного виду червонувато-коричневими або жовтуватими густообліственние молодими пагонами з тріщинуватою корою. Листя супротивні, черешкові, овальні, з редкозубча-тим краєм, зверху голі, знизу по жилках опушені. Запашні, кремово-білі квіти до 4,5 см в діаметрі зібрані по 5-7 в кінцеві, гроновидні суцвіття. Тривалість цвітіння до 22 днів.

 120-150

55

Хвойні кущі

Туя західна
Thuja occidentalis 'Columna'

Туя західна, хвойні чагарники

 

80-100

150

Багаторічники

Лаванда вузьколиста
Lavandula angustifolia

Лаванда вузьколиста, продаж багаторічних рослин

Багаторічний напівчагарник з дерев'янистим мичкуваті коренем, що досягає двох метрів у довжину, і численними втечами висотою до 60 см, у нижній частині дерев'янистими. Листя супротивне, щільні, сидячі, лінійні, сріблясто-зеленувато-сірі, з ніжним опущенням. Квітки невеликі, двостатеві, блакитно-бузкові або сині, зібрані в перервані колосоподібні суцвіття по 6-10 квіток у мутовках, які розташовані на верхівках без листного стебел з проміжками в 0,5-2 см. Суцвіття від фіолетово-синіх до лілових, губовидного квітки приємно пахнуть, зібрані в довгі колоски. Цвіте в липні - серпні.

 

30

Астра чагарникова
Aster dumosus L.

Астра чагарникова, багаторічник

Багаторічна трав'яниста рослина з прямостоячими, сильно гіллястими, опушеними стеблами до 50 см заввишки, утворюють майже напівкулясті кущики. Листя сидяче, ланцетні, темно-зелені, цельнокрайниє, численні. Суцвіття до 3 см в діаметрі, зібрані в пухкі щитки, язичкові квітки світло-лілові, рідше білі. Квітне дуже рясно в серпні - вересні 35-40 днів.

 

25

Армерія приморська
Armeria  maritima (Mill.) Willd.

Армерія приморська, опис рослин, ціна

Багаторічна подушковидні рослина 15-20 см заввишки та 15 см у поперечнику, з вузькими, лінійними, плоскими, тупими синьо-зеленим листям. Квітки лілово-рожеві, зібрані в головчатиє суцвіття, прикриті плівчастими приквітками. Квітконоси до 20 см заввишки, кудлатою опушені. Цвіте з травня близько 70 днів, іноді повторно восени.

 

15

Гайллардія остиста
G. aristata Pursh

Гайллардія остиста

Рослина багаторічна. Стебла прямі, у нижній частині згинаються, густо опушені, до 75 см заввишки, потребують підв'язці. Листки прості, довгасто-овальні або ланцетні, цельнокрайние або зубчасті, опушені; прикореневі - на черешках, стеблові - сидячі. Суцвіття поодинокі, до 12 см в діаметрі. Язичкові квітки строкаті, яскравого забарвлення, переважно жовтих, помаранчевих і мідно-червоних тонів; трубчасті - жовто-пурпурові. Цвіте з червня місяця.

 

25

Жівучка повзуча
Ajuga reptans L.

Жівучка повзуча, покупка чагарників

'Атропурпуреа'
('Atropurpurea').

Різновид з темними червонувато-коричневими листям лілового відтінку. Сортова особливість - відсутність повзучих пагонів. Завжди зберігає компактність при дуже швидкому розростанні.

 

15

Молодило

Молодило, замовити

 

 

15

Королиця звичайний, або Ромашка лугова
Leucanthemum vulgare Lam.var. grandiflora hort

Королиця звичайний, Ромашка лугова

Багаторічна кореневищна рослина 80-90 см заввишки. Нижні стеблові листки довгасті, оберненояйцевидні, цільні; верхні - довгасті. Суцвіття - поодинокі кошики 6-7 см у діаметрі. Крайові квітки однорядні, язичкові, білі; серединні - трубчасті, дрібні, жовті.

 

25

Очітнік видний
Hylotelephium spectabile

Очітнік видний, замовити багаторічна рослина

Багаторічна рослина до 50 см заввишки з бульбоподібними, потовщеними коренями і прямостоячими стеблами. Листя сидяче, великі, овальні або лопатоподібні, блакитнувато-зелені по 3-4 в мутовках, голі, по краю зубчасті. Квітки рожево-бузкові або пурпурово-карміновим до 1 см в діаметрі, зібрані в напівпарасольки до 15 см у поперечнику. Цвіте у вересні-жовтні 35-40 днів.

 

25

Очиток, в асортименті

Очиток, в асортименті

Грунтопокривні багаторічні рослини

 

15

Флокс шилоподібний, або дернової
Phlox subulata L.  =  Ph.seetaceae

Флокс шилоподібний, дернової

Висота рослини близько 15 - 17 см. Утворює вічнозелені щільні килимки. Лежачі стебла з дуже короткими міжвузлями суцільно вкриті тісно сидячими дрібними, вузькими, гострими і жорстким листям до 2 см завдовжки. Стебла закінчуються цветоносамі, що несуть один-дві квітки кожен. Квітки діаметром близько 25 мм, рожевої, білої, пурпурової, лілового забарвлення різної тональності, зібрані по 5-7 у невеликі суцвіття, іноді поодинокі. Віночок з розсунутими, виїмчасті по краях пелюстками. Цвіте з середини травня до кінця першої декади червня, вдруге і менш рясно в серпні - вересні.

 

15

Стахіс шерстистий
S. lanata Jasq.= S. byzantiana

Стахіс волохатий, кореневищні рослини

Багаторічна кореневищна рослина 20-60 см заввишки, з прямостоячими, чотиригранними, слабо облиственими стеблами. Листя товсті, довгасто-лінійні або лопатоподібні, звужені до основи, беловойлочное-опушені, що надає їм особливу декоративність. Квітки двогубі, дрібні, рожево-лілові або бузкові, кожен до 1 см довжиною, зібрані в щільні, колосоподібні суцвіття. Цвіте у червні-вересні.

 

20

Хоста ланцетолиста, або узколистная
Нosta lancifolia Engl.

Хоста ланцетолиста, вузьколиста

Утворює компактний кущ заввишки 35 - 40 і діаметром 40 - 50 см. Рослина з щільними, зеленими, блискучими, яйцевидно-ланцетними або ланцетними листками 15-17 см завдовжки, 7-8 см завширшки, на черешках, біля основи листової пластинки з червоно- коричневим плямою. Квітки воронковидние, фіолетові з темними смужками з внутрішньої сторони біля основи. Суцвіття пухке. Рослина цвіте з другої половини серпня до середини жовтня. Це один з найцікавіших видів хости з самим пізнім терміном цвітіння.

 

25

<< Назад