Пристрій садових доріжок

Пристрій садових доріжок, декоративних мощення, підпірних стінок

Для того, щоб себе почувати комфортно і комфортно на присадибній ділянці, обов'язково потрібно передбачити грамотну організацію дорожньо-тропіночной мережі. Адже приємно підійти до альтанки, розглянути клумбу поблизу (помацати пелюстки щойно розпустилася улюбленої квітки), коли тільки закінчився дощик і при цьому не забруднити ноги? Ось, як мінімум, для цього і служать садові доріжки. Насправді, доріжки є сполучною ланкою між архітектурою будинку й дизайном ділянки. Ну а вдале розміщення - додасть комфорту на ділянці. Думаю, не варто нагадувати, що в'їзну частину просто неможливо уявити без капітального мощення. На щастя, ринок зараз досить різноманітний з вибором матеріалу і може задовольнити запити самого вимогливого клієнта.

Наведемо основні матеріали, які використовуються для укладання доріжок:

  1. Фігурні елементи мостіння (ФЕМ) на основі бетонних сумішей - виробляються способом вібропресу або лиття, мають широку колірну гамму і високі показники стійкості.
  2. Створення поверхні з декоративного бетону - існує три базові технології: штампований, трафаретний і напиляний бетон.
  3. Природний камінь - граніт, хоча і обмежена колірна гама даного матеріалу, але по зносостійкості з ним змагатися ніхто не зможе.
  4. Природний камінь - пісковик - можна рекомендувати для доріжок саду в природному стилі. На заїзд вкрай небажано, тому що має схильність до листкове.
  5. Клінкер - один з найоптимальніших варіантів вибору матеріалу для мощення - широкий вибір кольору, високі показники стійкості, дуже красиво і багато виглядає.
  6. Використання сипучих матеріалів - галька, пісок, гранвідсів, мармурова крихта.

Але в незалежності від вибору матеріалу, якість укладання буде залежати від професіоналізму укладальної бригади. Наша компанія виконує весь комплекс робіт з укладання доріжок, декоративних мощення та підпірних стінок. Наші фахівці зможуть Вам порекомендувати оптимальний метод укладання (в залежності від грунтових умов та цільового призначення майданчиків, доріжок), щоб якість була високою, а ціна приємно здивувала.

 

 

Этот текст можно не удалять!!!! Блок, отмеченный штриховой линией, предназначен для вставки маленьких картинок. В галерее будут отображаться только те картинки, которые находятся в этом блоке