Посадка дерев

Посадка дерев

Головною частиною будь-якого саду є дерева. Це вони формують стиль і образ.

Адже недарма кажуть, що людина в житті повинна побудувати будинок, виростити дитину і посадити сад. І ось яким буде цей сад, залежить від Вас. Якщо Ви маєте сумніви у власній компетентності в області дендрології (наука про дерева), зверніться до фахівців з посадки дерев.

Половина успіху у вирощуванні саду полягає в правильному виборі рослини. Завдання не з легких. Здоровий чи саджанець, чи дійсно це той вид дерева необхідний для ландшафту Вашої ділянки, чи та грунт, ось деякі питання, які постануть перед Вами, коли Ви вирішите зайнятися посадкою дерев.

Адже не пройде і декілька років як маленьке деревце високо і широко розкинеться на Вашій ділянці. Але тоді пізно та й шкода розлучатися з ним, зрозумівши, що воно Вам заважає чи не підходить.

Вам до душі яблуневий сад або класичний парк з красивих дерев, несучих цілющу прохолоду влітку і зачаровує красу узимку, тоді поспішайте до нас і тоді ви повною мірою зможете відчути все тепло і позитивну енергію передану нашими фахівцями Вашим деревах, а вони Вам.

Посадка дерев і чагарників вимагає ретельної підготовки. Дерева і чагарники висаджують на тривалий проміжок часу. Тому дуже важливо визначити, куди, що і в якій кількості висаджувати, а також - як підготувати грунт, щоб висаджені рослини добре розвивалися, не пригнічували одне одного, і прикрашали місце посадки.

Найкраще декоративні результати дає посадка дорослих дерев віком 20-40 років при діаметрі стовбура на висоті 1,3 м (рівні грудей) 10-15 см, діаметр мочковатой кореневої системи 0,3-1,0 м.


Посадка чагарників

Принципи планування садів з часом змінюються, але дерева і чагарники залишаються незмінними елементами. У дерев і чагарників є велика перевага - вони доставляють набагато менше клопоту, ніж однорічні квіти, овочі, галявини і трав'янистий бордюр. Після вкорінення вони не вимагають великого відходу - їх не потрібно постійно підживлювати і обприскувати, обрізати відцвілі суцвіття і підв'язувати до опор, щороку висаджувати і кидатися до них з лійкою, як тільки земля злегка підсохне.

Отдельнорастущее дерево або чагарник (солітер) - призначені для того, щоб милуватися їм самим по собі, а не в поєднанні з іншими рослинами.

Почвопокровний чагарник - низькоросла стелющееся рослина, що утворить щільний покрив з листя. Призначення таких чагарників очевидно - вкривати землю зеленим або строкатим килимом і перешкоджати росту бур'янів.

Бордюр з чагарників - ділянка, на якому посаджені тільки чагарники, іноді в поєднанні з деревами. Він призначений для огляду спереду.

Чагарники в саду використовують по-різному, але їх традиційне місце - у бордюрі. У цьому випадку чагарники та дерева садять вздовж однієї сторони саду, щоб створити суцільний зелений масив. Міксбордер (змішаний бордюр) - ділянка, засаджений кущами та іншими рослинами - трояндами, трав'янистими багатолітниками, цибулинними, призначений для фронтального огляду.

Посадка чагарників і дерев навесні дозволяє вже в поточному році милуватися справами своїх рук, однак період між дозріванням грунту і розпусканням бруньок у рослин становить дві-три тижні.

Осіння посадка чагарників і дерев дає менший відсоток приживлюваності рослин, так як саджанці не встигають розвинути кореневу систему і підготуватися до суворих зимових умов.