Як зробити замовлення

Замовити посадковий матеріал в інтернет-магазині - абсолютно правильний вибір - це відсутність автомобільних пробок, втраченого часу і незручностей, пов'язаних з відвідуванням розплідників і садових центрів. У нас відмінна якість і дійсно низькі ціни. Наші рослини прекрасно приживаються в умовах Полісся та Лісостепу України.

Замовити рослини можна через форму замовлення зручний для Вас час.

Для цього потрібно перейти в розділ «Оформити замовлення», заповнити необхідні поля і відправити замовлення.

Ми зв'яжемося з Вами в самий найближчий час і повідомимо про наявність товару в розпліднику, його точну ціну з доставкою на Вашу адресу.

Ви також можете зробити замовлення по телефону з 9.00 до 19.00.

Розсаду квітучих однорічників, декоративних трав і злаків реалізуємо з кінця квітня-початку травня; товар відпускається в касетах № 40 і в горщиках діаметром 10 і 12см.

Дрібний опт - від 500 одиниць продукції;
Крупний опт - від 1000 одиниць продукції.

Рослини в підвісних кошиках, балконних ящиках і горщиках № 12, 16, 18 і 20.

Дрібний опт - від 100 одиниць продукції,
Крупний опт - від 200 одиниць продукції.


Ми маємо можливість доставити товар власним автотранспортом до Вашого садового центру, дачної ділянки або квітника.Стоимость доставки в каждом отдельном случае обсуждается дополнительно. Вартість доставки в кожному окремому випадку обговорюється додатково.

Оптові покупці можуть особисто вибрати рослини в нашому тепличному господарстві в м.Біла Церква після попередньої домовленості з нами.

Для оптових і постійних покупців на всю продукцію діє система знижок.